prodejci
Vitae Green BarleyVitae Chlorella

Soutěž o vlákninu na celý rok zdarma

Zde bude v nejbližších dnech spuštěna spotřebitelská Soutěž o VITAE FIBRE na celý rok zdarma a mnoho dalších atraktivních cen.Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby s pobytem na území Slovenska anebo České republiky (soutěž je společná pro obě země).

Soutěž bude trvat do 31.10.2012 v průběžných měsíčních slosováních budete moci získat produkt VITAE FIBRE a další atraktivní dárky (dárky na aktuální měsíc budou zveřejňovány průběžně) a v závěrečném slosování dne 15.11.2012 vylosujeme mezi všemi soutěžícími 3 výherce VITAE FIBRE na celý rok zdarma (celkem 24 ks balení) + výhru automaticky získají 2 soutěžící s nejvyšším počtem soutěžních bodů (1 ze Slovenska a 1 z ČR).

Soutěžní body můžete získávat 4 způsoby:

1.Správným zodpovězením soutěžních otázek na této stránce (soutěžní formulář bude zpřístupněn v nejbližších dnech) = 1 soutěžní bod. Tímto způsobem se můžete do soutěže zapojit pouze jednou.

2. Doporučením soutěže známému a jeho následným zapojením do soutěže (aplikace na zaslání doporučení bude zpřístupněna v nejbližších dnech). 1 doporučení = 1 soutěžní bod. Čím více známým soutěž doporučíte, tím více bodů můžete získat.

3.Nahlášením prodejny zdravé výživy ve Vašem okolí, kde zatím VITAE FIBRE nemají v nabídce. Adresu prodejny spolu s tel. číslem pošlete e-mailem na adresu info@vitaefibre.cz. My následně kontakt prověříme a zašleme do prodejny nabídku. Pomozte nám zvýšit dostupnost produktu, za každý ověřený kontakt Vám připíšeme 3 soutěžní body.

4. Zakoupením výrobku a zasláním soutěžní nálepky na adresu: VITAE FIBRE - soutěž, Hlavní 155, 798 12 Kralice na Hané. 1 zaslaná nálepka = 10 soutěžních bodů.


Soutěžit
Oznámit prodejnu