prodejci
Vitae Green BarleyVitae Chlorella

VITAE FIBRE

 

Vzhledem na nedostatek vlákniny ve stravě většiny populace a vzhledem na všechny z toho vyplývající civilizační choroby je přípravek VITAE FIBRE vhodným každodenním doplňkem stravy pro zdravý životní styl. V porovnání s jinými vlákninovými přípravky Vás překvapí svojí komplexností, účinností a příjemným užíváním.

VITAE FIBRE je doplněk vícedruhové vlákniny s optimálním poměrem rozpustné a nerozpustné, obohacený o probiotika, prebiotika a nedostatkové živiny.


Popis:
Nejkomplexnější doplněk stravy svého druhu – obsahuje 5 druhů vlákniny: jablečná, hrachová, inulin, kukuřičná a ovesná v ideálním poměru rozpustné a nerozpustné. Obsahuje probiotika (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterieum bifidum, Bifidobacterium longum), prebiotika a celé spektrum vitaminů i minerálů to vše pro maximální účinek – pro správné fungování střev a celkové posílení imunity. Jeho pravidelným užíváním zabezpečíte pro svůj organizmus dostatečný příjem vlákniny a dalších důležitých látek (vitaminy, minerální látky a stopové prvky).

 

Kdy přípravek VITAE FIBRE pomáhá? 

 

   • - upravuje vyprazdňování – řeší zácpu a průjmy
   • - potlačuje záněty střev a jiné onemocnění zažívacího traktu (Crohnova nemoc, ulcerózní kolitida)
   • - působí preventivně proti rakovině tlustého střeva
   • - pomáhá při hemoroidech
   • - upravuje hladinu cholesterolu v krvi
   • - obnovuje přirozenou mikroflóru – vhodný při a po užívání antibiotik
   • - zvyšuje pocit nasycení – vhodný při redukčních dietáchSložení:
Jablečná vláknina, hrachová vláknina, inulin, kukuřičná vláknina, ovesná vláknina, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý, kyselina askorbová, DL-alpha-tokoferyl acetát, oxid hořečnatý, chlorid zinečnatý, kyselina nikotinová, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, chlorid manganatý, Bifidobacterium bifidum, pantotenát vápenatý, retinyl acetát, síran měďňatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, riboflavín, chlorid chromitý, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, molybdenan sodný, biotín, kyselina boritá, kyanokobalamín.
Přípravek neobsahuje lepek, cukr, náhradní sladidla, aroma, barviva, konzervační ani geneticky modifikované látky.

 

    
 Výživové údaje na 100 g:  
 Energetická hodnota  943,70 kJ / 230,3 kcal 
 Tuky  0,98 g
 Sacharidy  17,47 g
 Vláknina  68,64 g
 - z toho rozpustná  22,87 g
 - z toho nerozpustná  45,77 g
 Bílkoviny  4,63 g
 Probiotika  26,66 mld.Doporučená denní dávka:
Dospělí: 2 vrchovaté kávové lžičky (10 g) 3x denně.
Děti od 3 let: 1 vrchovatá kávová lžička (5 g) 3x denně.
Začněte menším množstvím, dávku postupně zvyšujte. Po minimálně 2 týdnech můžete dávku podle potřeby snížit na polovinu. Pokud se v souvislosti s užíváním přípravku objeví těžkosti, snižte dávku, dokud těžkosti nezmizí, potom můžete dávkovaní postupně zvyšovat.


Návod na použití:
Příslušné množství přípravku se nejdříve rozmíchá v přiměřeném množství vody a potom se vmíchá do zvoleného jídla, anebo se vypije jako koktejl bezprostředně (nejpozději do 30 minut) po jídle. Důsledně dbejte na dodržování správného pitného režimu.
Upozornění: Přípravek není určený dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu.


Skladování:
Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Po otevření skladujte v původním obalu, uzavřené originálním víčkem.


Balení: 
270 g