prodejci
Vitae Green BarleyVitae Chlorella

Zkušenosti

Pokud i Vám tento produkt po zdravotní stránce pomohl, neváhejte se podělit se svojí zkušeností, napište nám ji na e-mail info@vitaefibre.cz. Uveřejněné zkušenosti odměníme.


"Nechce se mi věřit, že jsem celé roky trpěla zbytečně. Trápily mě hemoroidy a vysoký cholesterol. Před pár měsíci jsem začala užívat VITAE FIBRE a dodržovat pitný režim. Hemoroidy zmizely a cholesterol je v normě. Je to nádherný pocit, když si můžu každý den vychutnat bez zbytečných zdravotních problémů."

Věra N.


"Dcerka měla od malička problémy se zácpou. Nejdříve jsme tomu nevěnovali velkou pozornost, ale časem se to zhoršovalo. Na záchodě ji to bolelo, proto začala potlačovat nutkání na stolici a dokonce začala odmítat jíst, jen aby nemusela jít na záchod. Když už na záchod šla, museli jsme jí pomáhat, plakala a my s ní. Nepomohla projímadla, probiotika ani laktulosa. Když jsem se v časopisu dočetla o VITAE FIBRE, brala jsem to už způsobem "Vyzkouším cokoliv, co může pomoci." A k mému překvapení a k velké radosti to zabralo. Již po týdnu mi dcerka hlásila, že už jí bříško tak nebolí a si po mésíci jsem si uvědomila, že už ani nevím, kdy jde na záchod. Před tím jsem to vždy poznala podle pláče. Pro mnohé je to možná banalita, pro mě neskutečná věc, že se tak rychle vyřešil problém, který se s ní táhl roky."

Marie